Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Konkursy z nagrodami w Muzeum Domu Rodziny Pileckich

Muzeum Dom Rodziny Pileckich wraz z Fundacją Questingu pozyskali środki z Programu "Powstanie Styczniowe 1863-1864". Dzięki dotacji z Biura "Niepodległa" mogą włączyć się w obchody 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, co stanowi ogromne wyróżnienie i zobowiązanie.

2023/04/img-2293-jpg_6437c6c646dc0 Fot. Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej

Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej planuje w najbliższym czasie przygotować wiele atrakcji dla mieszkańców, turystów oraz odwiedzających, którzy pragną poznać historię Polski i jej bohaterów. Już w kwietniu przeprowadzone zostaną warsztaty dla lokalnej społeczności. Ich celem będzie przygotowanie aż trzech nowych questów opowiadających o bohaterach i wydarzeniach z lat 1863-1864.

Jesienią Muzeum Dom Rodziny Pileckich planuje przeprowadzić emocjonujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Działania te przyczynią się do popularyzacji wiedzy o Powstaniu Styczniowym i jego bohaterach. Dzięki inicjatywom muzeum będzie można lepiej zrozumieć, jak ważnym wydarzeniem w historii Polski było to powstanie i jakie były jego konsekwencje dla naszego kraju.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.