Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w Ostrowi Mazowieckiej!

Na terenie Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badanie trwa kilka minut i nie potrzeba na nie skierowania!

2020/08/mammografia-jpg_5f2bf79b847c2

Już wkrótce w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badanie zostanie przeprowadzone przez LUXMED Diagnostyka i odbędzie się za Urzędem Miasta w dniach 18-19 maja. Badanie mammograficzne to jedno z najważniejszych badań, które kobiety powinny regularnie poddawać się w celu wczesnego wykrycia ewentualnych zmian nowotworowych w piersiach. Zgodnie z zaleceniami ekspertów, kobiety w wieku 50-69 lat powinny przeprowadzać takie badania co najmniej raz na dwa lata. Wczesne wykrycie raka piersi zwiększa szanse na wyleczenie i pozwala na szybsze podjęcie skutecznej terapii.

Badanie mammograficzne to szybki i bezbolesny sposób na sprawdzenie stanu zdrowia piersi. Badanie trwa kilka minut i jest całkowicie bezpłatne, a do jego przeprowadzenia nie jest potrzebne żadne skierowanie. Aby wziąć udział w wizycie, należy dokonać wcześniejszego zapisu pod numerem tel. 58 666 24 44.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.