Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Ratujesz życie oddając krew - kolejna akcja krwiodawstwa w Ostrowi Mazowieckiej!

Krwiodawstwo to jedna z najważniejszych form pomocy medycznej, która pozwala na ratowanie życia i zdrowia wielu osób. Każda akcja krwiodawstwa jest niezwykle ważna i warto z niej skorzystać.

2020/11/ambulans-krwi-andrzejewo-jpg_5fa3cfc032127

W poniedziałek, 24 kwietnia, w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa. Tego dnia, ambulans stacjonujący przy ratuszu miejskim, będzie czekał na dawców krwi w godzinach od 9.00 do 13.00. Akcja krwiodawstwa to idealna okazja dla każdego, kto chce wziąć udział w ratowaniu życia i zdrowia innych ludzi. Przyjście na nią jest bardzo proste i nie wymaga od nas specjalnych umiejętności. Wystarczy, że będziemy mieć ze sobą ważny dowód osobisty, a cała procedura przebiegnie szybko i sprawnie.

Podczas akcji, personel medyczny dokona krótkiego wywiadu z nami, aby upewnić się, że nasze zdrowie pozwala na oddanie krwi. Następnie zostaniemy poproszeni o złożenie podpisu na formularzu zgody na oddanie krwi oraz zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych. Sam proces oddawania krwi trwa zaledwie kilka minut, a po jego zakończeniu otrzymamy specjalne przekąski i napoje, które pomogą nam zregenerować siły.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.