Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


W poszukiwaniu historii - spotkanie autorskie z Markiem Czarniawskim! (zdjęcia)

W Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Czarniawskim, autorem książki "Jasne koszule" na Jarmarku. Autor opowiedział o swoim dziele - monografii poświęconej działalności Stronnictwa Narodowego w województwie białostockim w okresie międzywojennym. To była świetna okazja dla miłośników historii i literatury, aby poznać kulisy pracy nad książką.

2023/04/spotkanie-autorskie-z-markiem-czarniawskim-fot-ostrowmaz24-jpg_6442c15837b7e

W piątek, 21 kwietnia o godzinie 18.00 w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Czarniawskim, autorem książki pt. "Jasne koszule" na Jarmarku. Było to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników historii oraz literatury, którzy mieli okazję spotkać się z cenionym autorem i wysłuchać opowieści o jego najnowszej publikacji. Marek Czarniawski to znany i ceniony autor licznych publikacji książkowych, którego ostatnia książka poświęcona jest działalności Stronnictwa Narodowego w województwie białostockim w okresie międzywojennym. Autor opowiedział o swoim dziele, które jest monografią dotyczącą prób wzmocnienia polskiego handlu i rzemiosła podejmowanych przez działaczy Stronnictwa na omawianym obszarze.

Spotkanie było doskonałą okazją, aby posłuchać o procesie powstawania publikacji, a także poznać kulisy pracy nad książką. Marek Czarniawski podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z pisaniem dzieła oraz przedstawił jego treść. Przedstawił również kontekst historyczny i polityczny, w którym działało Stronnictwo Narodowe. W czasie spotkania był również czas na zadawanie pytań i prowadzenie dyskusji z autorem. Była to niepowtarzalna okazja dla uczestników, aby zdobyć wiedzę i poznać ciekawostki związane z historią.

Spotkanie autorskie z Markiem Czarniawskim było nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat historii, ale także do zainspirowania się pracą i pasją autora. Dla wielu uczestników spotkanie to było motywacją do pogłębiania swojej wiedzy o historii i kulturze swojego regionu.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: W poszukiwaniu historii - spotkanie autorskie z Markiem Czarniawskim! (zdjęcia)

1/39
2/39
3/39
4/39
5/39
6/39
7/39
8/39
9/39
10/39
11/39
12/39

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.