Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Miejski Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka pełen atrakcji!

Miejski Dom Kultury organizuje Dzień Dziecka, na którym pojawi się wiele ciekawych atrakcji. Dzieci będą mogły obejrzeć trzy filmy oraz skorzystać z animacji z konkursami. Dodatkowo to doskonała okazja dla najmłodszych, aby spędzić czas w gronie rówieśników i rodziny na świeżym powietrzu!

2023/04/dzien-dziecka-z-miejskim-domem-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-miejski-dom-kultury-png_644bb06dd67c5 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Miejski Dom Kultury zaprasza na Dzień Dziecka, który odbędzie się już 1 czerwca o godz. 12.00 w Ogródku Jordanowskim, znajdującym się przy ul. Różańskiej 2. To doskonała okazja dla najmłodszych, aby spędzić czas w gronie rówieśników i cieszyć się różnymi atrakcjami. Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi. W trakcie wydarzenia zostaną wyświetlone trzy filmy, które na pewno rozbudzą wyobraźnię najmłodszych. O godzinie 12.00 będziemy mogli obejrzeć bajkę pt. "Jak ukraść księżyc". Następnie o godzinie 14.00 wyświetlony zostanie film pt. "Rodzina Addamsów 2", a o godzinie 17.00 "Jurassic World 1".

Pomiędzy przerwami w seansach dzieci będą miały możliwość skorzystania z różnych atrakcji. Na pewno zainteresują je animacje z konkursami, tatuaże brokatowe oraz malowanie twarzy. Dodatkowo, od godziny 14.00 dostępna będzie fotobudka 360 od "Havana 360". Fotobudka jest jak magiczna karuzela, ale zamiast koni, możemy zobaczyć siebie na filmach!

Dzień Dziecka organizowany przez Miejski Dom Kultury to wspaniała okazja, aby spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. To również doskonała okazja, aby zintegrować się z rówieśnikami i cieszyć się różnymi atrakcjami. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a wspaniała atmosfera zapewni niezapomniane wrażenia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.