Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Nie przepłacaj za węgiel - skorzystaj z preferencyjnej oferty gminy!

Gmina Ostrów Mazowiecka będzie prowadziła końcową sprzedaż węgla dla uprawnionych gospodarstw domowych. Wnioski o zakup preferencyjny węgla należy składać w urzędzie gminy od 1 maja do 30 czerwca 2023 roku.

2021/05/urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-fot-ostrowmaz24-1-jpg_609d18783ea03

Od 1 maja 2023 roku mieszkańcy gminy Ostrów Mazowiecka będą mogli skorzystać z oferty końcowej sprzedaży węgla, którą będzie prowadziła gmina. Oferta ta jest skierowana do gospodarstw domowych, które są uprawnione do dodatku węglowego. Cena za tonę węgla wynosi 1 tys. 800 złotych i nie zawiera kosztów transportu. Do sprzedaży pozostał orzech - 22.88 ton i groszek - 13.28 ton. Ta informacja została ogłoszona przez wójta gminy, który podkreślił, że mieszkańcy będą mogli zakupić węgiel bez limitu ilościowego. Nowelizacja przepisów w tej sprawie umożliwiła wprowadzenie takiej oferty.

Aby skorzystać z preferencyjnego zakupu węgla, należy złożyć wniosek w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. Sikorskiego 5. Wnioski będą przyjmowane do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów węgla. Wniosek można pobrać ze strony internetowej urzędu lub w urzędzie w pokoju nr 3. Dystrybucją węgla zajmuje się Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Rolniczych Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wileńskiej 117 w Ostrowi Mazowieckiej. To właśnie ta firma będzie odpowiedzialna za dostarczenie węgla do mieszkańców gminy.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.