Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Oddaj krew i podaruj komuś życie

Zbieranie krwi jest niezwykle ważne, ponieważ stanowi ona nieodzowny element w leczeniu wielu chorób, a jej brak w szpitalach może prowadzić do tragicznych konsekwencji. Z tego powodu, każde oddanie krwi jest wyjątkowo cenne i może uratować komuś życie.

2021/05/ambulans-krew-fot-ostrowmaz24-2-jpg_6098e85ced15a

Dziś, 8 maja w pobliżu ratusza miejskiego w Ostrowi Mazowieckiej trwa akcja poboru krwi. Akcja trwa od rana, a osoby chętne mogą oddać krew aż do godziny 13:00. Proces oddania krwi jest bezbolesny i trwa zaledwie kilkanaście minut. Pobieranie krwi to prosta, ale niezwykle ważna czynność, która może mieć decydujące znaczenie dla życia i zdrowia wielu ludzi. Dlatego warto brać w niej udział i pomagać innym w potrzebie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.