Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Odkryj historię Treblinki - Spotkanie autorskie z Andrzejem Prządką

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Muzeum Treblinka zapraszają na spotkanie autorskie z Andrzejem Prządką. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce promocja książki "Bibliografia Miejsca Pamięci Treblinka", która jest szerokim spisem pozycji na ten temat.

2023/05/spotkanie-autorskie-z-andrzejem-przadka-fot-gminny-osrodek-kultury-i-sportu-w-malkini-gornej-jpg_646498c2d9739 Fot. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Małkinia Górna

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Muzeum Treblinka mają zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców na niezwykłe wydarzenie. Piątek 19 maja o godzinie 18.00 będzie okazją do spotkania z autorem, Andrzejem Prządką, st. kustoszem i pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach. Spotkanie odbędzie się w siedzibie GOKiS w Małkini Górnej. Podczas tego wydarzenia odbędzie się promocja publikacji zatytułowanej "Bibliografia Miejsca Pamięci Treblinka". Książka ta jest efektem współpracy Muzeum Treblinka oraz autora Andrzeja Prządki. To pierwszy tak obszerny spis pozycji poświęconych tematyce Treblinki, która jest miejscem odgrywającym niezwykle ważną rolę w historii.

"Bibliografia Miejsca Pamięci Treblinka" jest nie tylko wartościowym dziełem, ale również prawdziwym kompendium wiedzy. Ta publikacja, będąca efektem lat badań i zbierania materiałów, zapewnia szeroką gamę informacji na temat Treblinki oraz wspomnianego okresu historycznego. Książka ta jest niezwykle cenna zarówno dla badaczy, biografów, wykładowców, studentów, jak i dla wszystkich potencjalnych czytelników, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat Treblinki i tragedii, jaka miała tam miejsce. "Bibliografia Miejsca Pamięci Treblinka" pozwoli zgłębić historię tego miejsca oraz dostarczy czytelnikowi niezliczone źródła i materiały do dalszych studiów.

Spotkanie autorskie z Andrzejem Prządką będzie doskonałą okazją do wysłuchania wykładu autora na temat procesu powstawania bibliografii oraz do zadawania pytań. Będzie to także moment, w którym będzie można zakupić egzemplarz tej cennej publikacji i zdobyć podpis autora.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.