Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Muzeum Dom Rodziny Pileckich w finale plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku. Zagłosuj na nasze muzeum!

Muzeum Dom Rodziny Pileckich znalazło się w finałowej piętnastce 16. Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku, co jest ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na nasze muzeum w kategorii "Wydarzenie Roku".

2023/05/konkurs-fot-urzad-miasta-ostrow-maz-jpg_646613f6db3a4 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

To nie tylko szansa na promocję Muzeum Dom Rodziny Pileckich, ale również na promocję naszego pięknego miasta, Ostrów Mazowiecką. Poprzez głosowanie na muzeum, jednocześnie głosujemy na Ostrów Mazowiecką. Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę internetową www.whr.muzhp.pl, zaakceptować regulamin plebiscytu i oddać trzy głosy, z których jeden z nich powinien być na Muzeum Domu Rodziny Pileckich w kategorii "Wydarzenie Roku 2022".

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w plebiscycie i oddania swojego głosu na Muzeum Dom Rodziny Pileckich. To doskonała okazja, aby docenić i wspierać nasze dziedzictwo historyczne oraz podkreślić znaczenie naszego miasta. Każdy głos ma znaczenie, dlatego liczymy na wasze wsparcie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.



Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.