Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej zamknięty w piątek, ale otwarty w sobotę!

Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej będzie zamknięty w piątek 9 czerwca, ale otwarty w sobotę 17 czerwca. 

2021/06/urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-fot-ostrowmaz24-3-jpg_60dae68f23b03

Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej informuje, że w piątek 9 czerwca, urząd będzie zamknięty dla publiczności. To zmiana, która może wpłynąć na plany wielu mieszkańców. W odpowiedzi na to urząd podjął decyzję o otwarciu swoich drzwi w sobotę 17 czerwca. To decyzja, która ma na celu zrekompensować mieszkańcom dzień, w którym urząd będzie zamknięty. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z usług urzędu w tym dniu.

Takie sytuacje pokazują, że urzędy publiczne są gotowe do dostosowania się do nietypowych okoliczności, a przede wszystkim do służby mieszkańcom. Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej powinni cieszyć się z elastyczności i gotowości urzędu do podejmowania decyzji, które mogą pomóc im załatwić ważne sprawy, niezależnie od nieprzewidywalnych zmian w harmonogramie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.