Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy z Nura i Kramkowa-Lipskiego szybko opanowali pożar w Żebrach-Laskowcu!

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Nura i Kramkowa-Lipskiego szybko i skutecznie ugasiły pożar lasu w miejscowości Żebry-Laskowiec. Strażacy opanowali sytuację zanim ogień miał szansę się rozprzestrzenić.

2023/05/pozar-lasu-w-zebrach-laskowcu-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-nurze-jpg_646b0e5497c40 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Nurze

W sobotę 20 maja o godz. 20.35 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Nura i Kramkowa-Lipskiego zostały zadysponowane do pożaru lasu w miejscowości Żebry-Laskowiec. W wyniku ich sprawnej i zdecydowanej akcji, pożar, który objął zaledwie jeden metr kwadratowy powierzchni lasu, został szybko i skutecznie ugaszony. Gdy jednostki OSP dotarły na miejsce, natychmiast przystąpili do działań mających na celu opanowanie sytuacji. Pomimo że obszar objęty ogniem był relatywnie niewielki, strażacy podchodzili do zadania z pełnym profesjonalizmem, rozumiejąc jak istotne jest szybkie reagowanie, niezależnie od skali zagrożenia.

Akcja gaszenia pożaru przebiegała sprawnie i bez przeszkód. Dzięki szybkiej reakcji jednostek pożar został opanowany, zanim miał szansę rozprzestrzenić się na większy obszar.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.