Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Zdrowie


Pracownicy PSSE w Ostrowi Mazowieckiej otrzymali odznaki honorowe "Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia"!

W Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie odbyła się wyjątkowa uroczystość - wręczenie odznak honorowych "Za zasługi dla ochrony zdrowia". Nagrody, przyznane przez Ministra Zdrowia, otrzymali pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa mazowieckiego, a wśród nich znaleźli się pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej - Andrzej Kaczyński i Bożena Podbielska. 

2023/05/wreczenie-odznak-za-zaslugi-dla-ochrony-zdrowia-fot-powiatowa-stacja-sanitarno-epidemiologiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_646c974a16939 Fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 18 maja w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznak honorowych "Za zasługi dla ochrony zdrowia". Nagrody te, przyznane przez Ministra Zdrowia, są wyrazem uznania dla pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa mazowieckiego za ich wyjątkowe zaangażowanie w sprawy zdrowia publicznego. Odznaka "Za zasługi dla ochrony zdrowia" jest nadawana za szczególne zasługi w zakresie ochrony zdrowia ludności, profilaktyki, promocji zdrowia i oświaty zdrowotnej. W tegorocznym przyznawaniu odznaczeń uwzględniono także zaangażowanie laureatów w działania na rzecz walki z pandemią COVID-19.

Osoby, które wykazały się takimi zasługami, odebrały odznaki z rąk Ministra Zdrowia, Krzysztofa Saczki, który pełni funkcję Głównego Inspektora Sanitarnego. Był to moment uznania dla ich ciężkiej pracy i poświęcenia. Wśród odznaczonych wyróżniono również pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej. Andrzej Kaczyński, kierownik Sekcji Higieny Komunalnej, oraz Bożena Podbielska, starszy asystent w Sekcji Epidemiologii, zostali nagrodzeni za swój nieoceniony wkład.

Odznaczenia te są dowodem na to, że praca na rzecz zdrowia społeczeństwa jest nie tylko niezmiernie ważna, ale również doceniana przez najwyższe władze kraju. Szczególne gratulacje należą się tym, którzy nie tylko pełnili swoje codzienne obowiązki, ale również aktywnie włączali się w walkę z pandemią.

Chcielibyśmy z całego serca pogratulować wszystkim laureatom. Ich nieustanny trud, zaangażowanie i poświęcenie zasługują na najwyższe uznanie. Dziękujemy za Państwa wkład w ochronę zdrowia publicznego i walkę z pandemią. Wasza praca jest nieoceniona.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.