Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Kolarstwo


Zaproszenie na III edycję Wyścigu Rowerowego im. błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego!

Urząd Gminy Andrzejewo zapowiedział III edycję Wyścigu Rowerowego im. błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wszyscy miłośnicy sportu, czy też samej jazdy na rowerze są zaproszeni do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w rywalizacji z innymi uczestnikami wyścigu!

2023/05/wyscig-rowerowy-im-bl-kardynala-stefana-wyszynskiego-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_646e07f1dc5e4 Fot. Urząd Gminy Andrzejewo

4 czerwca będzie dniem pełnym emocji dla miłośników dwóch kółek, kiedy to odbędzie się III Wyścig Rowerowy im. błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Andrzejewie. Dla wielu to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do uczczenia postaci wybitnego Polaka, błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który niezmiennie inspiruje kolejne pokolenia. Start wyścigu zaplanowany jest na godzinę 13.30. Miejsce startu to boisko sportowe w Andrzejewie przy ul. Krzyckiego. Zapisy na wydarzenie trwają aż do 13.00, więc każdy chętny będzie mógł dołączyć do rywalizacji, nawet tuż przed jej rozpoczęciem. Aby wziąć udział w wyścigu należy posiadać jedynie swój własny rower oraz kask!

Organizatorzy wyścigu przygotowali trasy dla różnych grup wiekowych i zróżnicowanych umiejętności. Dzieci do 4 lat będą miały do pokonania dystans 200 metrów, natomiast dla dzieci w wieku 5-6 lat przygotowano trasę o długości 400 metrów.

Dalsze kategorie wiekowe dla dziewcząt i chłopców prezentują się następująco:

  • rocznik 2014-2015 - 2 okrążenia, dystans 1.6 km
  • rocznik 2012-2013 - 3 okrążenia, dystans 2.4 km
  • rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia, dystans 3.2 km
  • rocznik 2008-2009 - 6 okrążeń, dystans 4.2 km

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych (chłopców i dziewczynek) oraz kobiet, przewidziane jest 1 okrążenie na dystansie 10.7 km. Mężczyźni na rowerach innych niż szosowe będą mieli do przejechania 2 okrążenia, co daje łącznie dystans 21.4 km, natomiast mężczyźni na rowerach szosowych 3 okrążenia, czyli 32.1 km.

Szczegółowy regulamin wyścigu, wraz z dodatkowymi informacjami, można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Andrzejewo: www.andrzejewo.pl.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy pasję do sportu z hołdem dla błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Niezależnie od poziomu umiejętności, każdy znajdzie tu coś dla siebie. To będzie prawdziwe święto miłośników rowerów, na które złożą się nie tylko zmagania sportowe, ale także integracja społeczności lokalnej i atmosfera pełna pozytywnej energii.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.