Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Nocne wezwanie dla OSP Nur - Powalone drzewo na drodze krajowej nr 63

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurze została zadysponowana do ważnego zadania. Wezwanie dotyczyło powalonego drzewa, które zablokowało drogę krajową nr 63 w miejscowości Strękowo.

2023/05/powalone-drzewo-na-drodze-krajowej-nr-63-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-nurze-jpg_647052e9858e6 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Nurze

W czwartek 25 maja jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Nurze podjęła natychmiastową interwencję, aby usunąć powalone drzewo, które zablokowało drogę krajową nr 63 w miejscowości Strękowo. Wezwanie nadeszło o godzinie 21.32, a dzięki natychmiastowej reakcji strażaków sytuacja została szybko opanowana.

Działania strażaków skupiły się na zabezpieczeniu drogi i usunięciu drzewa, które stanowiło poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. W akcji brał udział jeden zastęp OSP Nur, który dzięki swojej sprawnej reakcji i profesjonalizmowi sprawnie poradził sobie z zadaniem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.