Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Rozwijaj umiejętności i poznawaj historię jako wolontariusz w Muzeum Dom Rodziny Pileckich!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy, która pozwoli Ci odkrywać tajemnice historii, nawiązywać nowe znajomości i rozwijać swoje umiejętności? Jeśli tak, to Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej ma dla Ciebie doskonałą propozycję.

2023/05/dolacz-do-muzealnego-wolontariatu-fot-muzeum-dom-rodziny-pileckich-jpg_64746b61c57e6 Fot. Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Muzeum zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w rekrutacji na wolontariuszy muzealnych. Ta niezwykła instytucja, która upamiętnia życie i dziedzictwo Rotmistrza Witolda Pileckiego, jednego z najważniejszych bohaterów polskiej historii, oraz jego rodziny oferuje unikalną okazję do rozwijania umiejętności organizatorskich, zdobywania ciekawych doświadczeń i nawiązywania nowych, inspirujących znajomości. Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, poszukującą sposobów na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie cennych doświadczeń, to wolontariat w Muzeum Dom Rodziny Pileckich może być idealnym rozwiązaniem. Wymaga on zaangażowania, ale przynosi także wiele korzyści - od umiejętności interpersonalnych po unikalne doświadczenia w środowisku kulturalnym.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym fascynującym projekcie, skontaktuj się pod numerem telefonu 577 516 416. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w wolontariacie, czy też jest to Twój pierwszy raz, zespół Muzeum Dom Rodziny Pileckich z niecierpliwością czeka na Twoje zgłoszenie. Spotkanie organizacyjne z wolontariuszami odbędzie się już w środę 31 maja o godz. 16.00 w siedzibie muzeum.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.