Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Wystawa fotografii z przeszłości - historia Ostrowi Mazowieckiej ożywa w Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Czy jesteś miłośnikiem historii Ostrowi Mazowieckiej? Czy lubisz odkrywać tajemnice ukryte w starych fotograficznym kadrach? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałe wiadomości!

2023/05/wystawa-fotografii-ostrowi-mazowieckiej-na-przestrzeni-lat-fot-muzeum-dom-rodziny-pileckich-jpg_64772cd5ce248 Fot. Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Muzeum Dom Rodziny Pileckich zaprasza na unikalną wystawę czasową, która otworzy się już w czwartek 1 czerwca i będzie dostępna dla wszystkich aż do 15 czerwca. Wydarzenie to zapewne zainteresuje wszystkich, dla których historia Ostrowi Mazowieckiej jest czymś bardzo ważnym. Zorganizowana przez Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej wystawa znajdzie swoje miejsce w malowniczym ogrodzie muzeum. Wystawa prezentować będzie fotografie ukazujące Ostrów Mazowiecką na przestrzeni wielu lat, oferując zwiedzającym unikalny przegląd historii miasta poprzez obiektyw aparatu fotograficznego.

A może marzysz o bardziej szczegółowym poznaniu historii Ostrowi? Dni Ostrowi Mazowieckiej to idealna okazja! W ramach tego cyklu wydarzeń, które odbędą się podczas 19. edycji Dni Ostrowi Mazowieckiej, zwiedzający będą mieli okazję dowiedzieć się jeszcze więcej o historii miasta.

Muzeum Dom Rodziny Pileckich serdecznie zaprasza do siebie w następujących terminach:

  • 2 czerwca, piątek: w godzinach 16.00 - 17.00,
  • 3 czerwca, sobota: w godzinach 13.00 - 14.00,
  • 4 czerwca, niedziela: w godzinach 13.00 - 14.00.

Podczas tych spotkań przewodnicy oprowadzą zwiedzających, oferując bogate informacje i anegdoty związane z Ostrowią Mazowiecką. Będzie to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy o historii miasta, jej znaczących momentach, wydarzeniach i postaciach.

Zapraszamy do podzielenia się pasją do historii, do odkrywania i doceniania dziedzictwa Ostrowi Mazowieckiej. Ta wyjątkowa wystawa jest doskonałym pretekstem do odwiedzenia miasta i poznania go od innej, bardziej osobistej strony. Czekamy na Was!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.