Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Twój głos jest kluczem do sukcesu Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Plebiscycie na Wydarzenie Historyczne Roku!

Muzeum Dom Rodziny Pileckich znalazło się w finałowej piętnastce 16. Plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2022 i teraz potrzebuje naszego wsparcia w formie głosów!

2023/06/muzeum-dom-rodziny-pileckich-w-finalowej-pietnastce-plebiscytu-fot-muzeum-dom-rodziny-pileckich-jpg_6478503dcf288 Fot. Muzeum Dom Rodziny Pileckich

Wyjątkowy honor spotkał Muzeum Dom Rodziny Pileckich - instytucja została wskazana jako jedna z 15 finalistów w 16. Plebiscycie na Wydarzenie Historyczne Roku 2022. Teraz, cały zespół muzeum prosi o wsparcie w postaci głosów, które mogą przekształcić tę nominację w tryumfalne zwycięstwo. Finałowe miejsce w plebiscycie nie tylko potwierdza wyjątkowe znaczenie i jakość pracy Muzeum Dom Rodziny Pileckich, ale także daje szansę na większą ekspozycję i promocję nie tylko muzeum, ale także Ostrowi Mazowieckiej, miasta, które jest naszym domem.

Oddanie głosu jest prostym i szybkim procesem. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę plebiscytu: http://whr.muzhp.pl/?fbclid=IwAR2z9i2wHXpas9-9I5IdM8gNrlbdBVzrO3TfCL341VQMwa5MzDmWRMe86Bw, zaakceptować regulamin, a następnie oddać swoje głosy. Każdy głosujący ma prawo do oddania trzech głosów. Oczywiście, zespół muzeum prosi, aby jeden z nich był skierowany na Muzeum Dom Rodziny Pileckich w kategorii Wydarzenie Roku.

To nie jest jedynie szansa na wygraną plebiscytu dla muzeum, ale także sposobność na pokazanie szerszemu światu bogatej historii i kultury Ostrowi Mazowieckiej, a także szereg wartościowych inicjatyw i projektów, które Muzeum Dom Rodziny Pileckich realizuje.

Jeśli jeszcze nie oddałeś swojego głosu, nic nie szkodzi! Masz szansę to zrobić teraz. Możliwość oddania głosu to nie tylko sposobność na udział w plebiscycie, ale także doskonała okazja, aby pokazać swoje poparcie dla naszego lokalnego dziedzictwa kulturowego i historycznego.

Nie zwlekaj! Oddaj swój głos już dziś i pomóż Muzeum Dom Rodziny Pileckich osiągnąć zwycięstwo, na które zasługują.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.