Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Kino pod chmurką i moc atrakcji - Dzień Dziecka z przytupem w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

W to niesamowite święto, jakim jest Dzień Dziecka, Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zorganizował bogaty program atrakcji w Ogródku Jordanowskim. Dzieci były powitane kolorowymi zabawkami, smakołykami, a także balonami, a główną atrakcją był plenerowy seans filmowy, z przerwami na zabawy i konkursy. Dzień ten stanowił także inaugurację 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej.

2023/06/dzien-dziecka-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647889303acbe

W czwartek 1 czerwca celebrowaliśmy jedno z najpiękniejszych świąt w roku - Dzień Dziecka. Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przygotował pełen atrakcji dzień dla najmłodszych, który rozpoczął się o godzinie 11.30 w malowniczym Ogródku Jordanowskim. Wszystkie dzieci wraz z rodzinami zostały serdecznie zaproszone, aby dołączyć do świętowania. Już na wejściu dzieci zostały powitane kolorowymi zabawkami, pięknymi balonami, które można było zakupić, a także pysznymi przekąskami, w tym lodami i watą cukrową. Łącznie tworzyło to atmosferę pełną radości i entuzjazmu.

Głębiej w parku, stoisko MDK oferowało dodatkowe atrakcje. Dzieci otrzymały balony, z których doświadczeni animatorzy tworzyli piękne zwierzęta. Dodatkowo, na twarzach maluchów pojawiły się uśmiechy na widok latających w powietrzu baniek mydlanych oraz cukierków do podjadania.

To wyjątkowe wydarzenie stało się jeszcze bardziej szczególne dzięki obecności burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka - Jerzego Bauera. Burmistrz Bauer, wykorzystując tę okazję, skierował do zebranych dzieci najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka.

- Wasze święto, nasze święto - Dzień Dziecka rozpoczyna w Ostrowi obchody dni miasta, dni Ostrowi. Składam wam najserdeczniejsze życzenia, samych dobrych, radosnych dni, dobrych relacji z kolegami i koleżankami, dobrych wyników na koniec roku szkolnego, dobrych wakacji. Wszystkiego dobrego, co dla was, młodych ludzi jest ważne i dla waszych rodziców, dziadków i opiekunów. Miejmy marzenia, cieszmy się dzieciństwem, dobrymi relacjami i dobrymi rodzinami - mówił burmistrz miasta Jerzy Bauer.

Głównym punktem programu była niecodzienna atrakcja - kino plenerowe. W ciągu dnia odbyły się trzy seanse filmowe. Pierwszy to animowany hit "Jak ukraść księżyc", następnie "Rodzina Addamsów 2", a na zakończenie emocjonujący "Jurassic World". Podczas przerw między filmami, animatorzy MDK przygotowali dla dzieci różnego rodzaju zabawy i konkursy. Nie zabrakło również tatuaży brokatowych i malowania twarzy, co przyniosło dużo uśmiechu i radości.

To wyjątkowe święto dla najmłodszych mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej było nie tylko dniem pełnym zabaw, ale także inauguracją 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej. Ten wyjątkowy Dzień Dziecka z pewnością zostanie zapamiętany jako czas pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń, a dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych atrakcji, które przyniosą 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Kino pod chmurką i moc atrakcji - Dzień Dziecka z przytupem w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

1/89
2/89
3/89
4/89
5/89
6/89
7/89
8/89
9/89
10/89
11/89
12/89

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.