Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Talenty Miejskiego Domu Kultury w pełnym blasku podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

Podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej scena stała się centrum prezentacji lokalnych talentów z Miejskiego Domu Kultury. Wydarzenie przyciągnęło wielu widzów, którzy mieli okazję podziwiać różnorodność artystycznych umiejętności.

2023/06/blok-mdk-na-19-dniach-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647ba0b50bc01

W sobotę 3 czerwca podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej od godziny 17.00 Miejski Dom Kultury zamienił scenę w prawdziwe centrum lokalnej sztuki. Ten wspaniały punkt programu przyciągnął tłumy widzów, chętnych zobaczenia wystąpień artystycznych zarówno młodszych, jak i starszych artystów z naszego miasta. Na scenie widzieliśmy ogromny przekrój talentów. Był śpiew, który poruszał najgłębsze struny naszych serc, były widowiskowe tańce, które przyprawiały o dreszcze. Wielu artystów prezentowało swoje umiejętności, a publiczność podziwiała ich piękne pasje. Każde z tych indywidualnych i zespołowych przedstawień zasługiwało na gromkie brawa, które rozbrzmiewały po całym parku.

Publiczność nie kryła swojego zachwytu. Widać było, że każdy z artystów dał z siebie wszystko. Śmiech, wzruszenie, podziw - te emocje towarzyszyły nam przez cały czas trwania tego wydarzenia. Nie zabrakło też dumnych rodziców, którzy obserwowali swoje pociechy na scenie. Widząc, jak ich dzieci prezentują swoje umiejętności, nie mogli powstrzymać uśmiechu i wzruszenia. To nie tylko pokazało, jakie talenty kryją się w naszym mieście, ale również podkreśliło, jak ważna jest kultura i sztuka dla społeczności lokalnej.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, które oferuje nam bogaty program 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej. Na pewno znowu zobaczymy na scenie wiele znanych twarzy podczas planowanych koncertów, które opiszemy na naszym portalu!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Talenty Miejskiego Domu Kultury w pełnym blasku podczas 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

1/100
2/100
3/100
4/100
5/100
6/100
7/100
8/100
9/100
10/100
11/100
12/100

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.