Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Energia i emocje - YUOS ożywia 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia, wideo)

Podczas trzeciego dnia 19. Dniach Ostrowi Mazowieckiej, publiczność miała okazję uczestniczyć w niezapomnianym koncercie YUOS, na czele z Juliąnną Urszulą Olańską. Ich koncert, pełen pięknych utworów, dostarczył publiczności dużą dawkę emocji i energii.

2023/06/koncert-yuos-na-19-dniach-ostrowi-mazowieckiej-fot-ostrowmaz24-jpg_647ba50c47fca

W sobotę 3 czerwca na scenie 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej o godzinie 19.00 został zaprezentowany niezapomniany koncert. W centralnym punkcie tego wieczoru stanęła Julianna Urszula Olańska wraz ze swoim zespołem - YUOS, dostarczając publiczności muzyczne doznania, które na długo zapadną w pamięć. Widzowie gromadzili się przy scenie, czekając na rozpoczęcie wydarzenia z napięciem i ekscytacją. Gdy zespół zaczął grać, atmosfera tętniła energią i entuzjazmem. Utwory, które dla nas zagrał YUOS, były piękne, a sama publiczność zareagowała na nie z ogromną dawką emocji.

Julianna Urszula Olańska, mózg operacyjny i serce YUOS, tworzyła ten projekt sama jako solistka przez wiele lat. Czerpała inspiracje z różnych zakątków świata, jak i z życia samego w sobie, tworząc utwory, które poruszały i intrygowały. Jednak od czasu wybuchu pandemii, Julianna zdecydowała się na zmianę - dołączyła do niej grupa przyjaciół z dawnych lat, którzy wnieśli do projektu nową energię i świeżość. Ich muzyka opiera się głównie na starym dobrym funky, disco, elektronice i soul, przepuszczonych przez indywidualne filtry członków zespołu. Do składu i projektu YUOS dołączyli: Maciek Samluk, grający na gitarze, Mateusz Kaczyński, grający na basie oraz Maciek Niedzielko, grający na perkusji.

Podczas ich występu, mieliśmy okazję usłyszeć wiele wspaniałych coverów w wykonaniu Julianny. Każdy z nich dostarczył nam niepowtarzalnych doznań, tworząc wieczór pełen energii i dobrej muzyki. Koncert YUOS był jednym z ważniejszych punktów 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej, dostarczając publiczności doskonałej zabawy i wielu emocji.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Energia i emocje - YUOS ożywia 19. Dni Ostrowi Mazowieckiej! (zdjęcia, wideo)

1/86
2/86
3/86
4/86
5/86
6/86
7/86
8/86
9/86
10/86
11/86
12/86

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.