Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Szybka reakcja OSP Brok - Pożar nieużytków rolnych przy moście nad rzeką Bug

Ochotnicza Straż Pożarna w Broku została wezwana do pożaru nieużytków rolnych w pobliżu mostu nad rzeką Bug, przy drodze krajowej nr 50. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy przystąpili do gaszenia ognia.

2023/06/pozar-nieuzytkow-rolnych-w-broku-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-broku-jpg_647f0d9981231 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Broku

W poniedziałek 5 czerwca o godz. 21.40, zgłoszenie o pożarze zaniepokoiło mieszkańców Broku. Pożar, który wybuchł na nieużytkach rolnych, znajdował się w pobliżu mostu nad rzeką Bug, przy drodze krajowej nr 50. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce zdarzenia ruszyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku. Akcja ratunkowa rozpoczęła się od zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Było to kluczowe, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno strażakom angażującym się w działania, jak i ewentualnym świadkom zdarzenia oraz przelotnym kierowcom.

Po zabezpieczeniu terenu, strażacy przystąpili do ugaszenia pożaru. Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, z dużą precyzją i zaangażowaniem, skierowali strumienie wody na płonące nieużytki. Ich działania były niezwykle efektywne, dzięki czemu udało się szybko opanować sytuację i ograniczyć potencjalne szkody oraz rozprzestrzenienie się ognia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.