Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy zwalczają pożar budynków gospodarczych w Dąbrowie

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Andrzejewie otrzymała na zgłoszenie o pożarze budynków gospodarczych w Dąbrowie. Strażacy skutecznie zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ugasili pożar, zanim zdążył się rozprzestrzenić na większy obszar.

2023/06/pozar-budynkow-gospodarczych-w-dabrowie-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-andrzejewie-jpg_64805c721b421 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Andrzejewie

We wtorek 6 czerwca o godzinie 16.40 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Andrzejewie otrzymała zgłoszenie o pożarze budynków gospodarczych w Dąbrowie. Mieszkańcy lokalnej społeczności byli zaniepokojeni, gdy gęste dymy zaczęły wzrastać na niebie, sygnalizując pożar. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia i ugaszenie pożaru, który zagrażał bezpieczeństwu i mieniu mieszkańców. Podchodząc do zadania z pełnym profesjonalizmem i determinacją, strażacy OSP Andrzejewo, wspierani przez zastęp OSP Stara Ruskołęka, dwa zastępy PSP Ostrów Mazowiecka oraz patrol policji, przystąpili do działań ratunkowych.

Pomimo potencjalnego ryzyka, pożar udało się szczęśliwie ugasić, zanim zdążył rozprzestrzenić się na większy obszar. Dzięki skoordynowanemu i efektywnemu działaniu strażaków, sytuacja została opanowana, a ewentualne straty ograniczono do minimum.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.