Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Niesamowity wieczór z "Miłym Panem" na obchodach 43. edycji Dni Broku i Puszczy Białej!

Obchody 43. edycji Dni Broku i Puszczy Białej, odbędą się w dniach 1-2 lipca. Impreza ta jest organizowana tradycyjnie co roku i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. Tegoroczna edycja zapowiada się równie interesująco jak poprzednie, a na uczestników czeka wiele atrakcji.

2023/06/911-05-plakat-a1-dni-broku-2023-v6-jpg_648c1ae536f26 Fot. Materiały organizatora

W ramach dwudniowego wydarzenia zaplanowano wiele różnorodnych aktywności dla wszystkich zainteresowanych. Już pierwszego lipca o godzinie 9:00 rozpocznie się turniej piłki siatkowej plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok. Miejscem rozgrywki będzie Plaża Miejska w Broku. Wieczorem, o godzinie 17:00, odbędzie się prezentacja artystyczna dzieci i młodzieży szkolnej. O godzinie 18:00 nastąpi oficjalne otwarcie 43. Dni Broku i Puszczy Białej, podczas którego burmistrz miasta i gminy Brok wygłosi przemówienie, a także zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Tuż po otwarciu, odbyć się będą występy artystyczne, na których pojawią się gwiazdy wieczoru - Miły Pan, Dr. Swag i Team Skolim. Wieczornej imprezie towarzyszyć będzie również dyskoteka z udziałem znanego DJ'a Dextera oraz wybory Miss i Misstera Plaży. 

Drugiego lipca rozpocznie się o godzinie 6:00 XIX Otwarte Zawody Wędkarskie Spinningowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok. Następnie, o godzinie 9:00 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku rozpocznie się turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza. Po południu odbędzie się msza święta w intencji mieszkańców miasta i gminy Brok. Po zakończeniu mszy zostaną wręczone puchary zwycięzcom zawodów spinningowych oraz turnieju piłki nożnej, a także nagrody dla najlepszych czytelników Biblioteki Publicznej w Broku. Od godziny 14:00 do 16:00 odbędzie się blok zabaw i atrakcji dla dzieci. O tej samej godzinie rozpocznie się również Festiwal Kultury Kurpiowskiej, który obejmuje przegląd zespołów ludowych śpiewaczych i tanecznych z Kurpi Białych i Kurpi Zielonych.

Wieczorem zaplanowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Natomiast od godziny 17:00 do 20:00 odbędzie się kurpiowska potańcówka z występem kapel "Kurpianka" z Kadzidła i "Puszcza Biała" z Bosewa. Prócz tradycyjnego programu imprezy, organizatorzy przewidują także dodatkowe atrakcje dla uczestników. Na terenie imprezy będzie można skorzystać z wesołego miasteczka, strefy świadomego kierowcy oraz licznych stoisk promocyjnych, handlowych i gastronomicznych. Zaproszenie do udziału w obchodach Dni Broku i Puszczy Białej skierowane jest do wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i humor. Wydarzenie odbędzie się na plaży miejskiej nad rzeką Bug w godzinach od 9:00 do 1:00 w dniach 1-2 lipca.

W programie: 

1 lipca: 

9.00 - turniej piłki siatkowej plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok, Plaża Miejska w Broku,

17.00 - prezentacja artystyczna dzieci i młodzieży szkolnej,

18.00 - oficjalne otwarcie 43. Dni Broku i Puszczy Białej, wystąpienie Burmistrza Miasta i Gminy Brok, wręczenie nagród i wyróżnień,

18.30 - Dr. Swag,

20.00 - Miły Pan,

21.00 - Team Skolim,

22.30 - 1.00 - dyskoteka z DJ Dexter, wybory Miss i Misstera Plaży.

2 lipca: 

6.00 - XIX Otwarte Zawody Wędkarskie Spinningowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok,

9.00 - turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Brok, boisko przy ZPPO w Broku, ul. Jana Pawła II 50,

10.30 - msza św. w intencji mieszkańców miasta i gminy Brok,

13.00 - wręczenie pucharów zwycięzcom zawodów spinningowych, piłki nożnej oraz nagród najlepszym czytelnikom Biblioteki Publicznej w Broku,

14.00 - 16.00 - blok zabaw i atrakcji dla dzieci,

14.00 - otwarcie Festiwalu Kultury Kurpiowskiej,

14.00 - 17.00 - przegląd zespołów ludowych śpiewaczych i tanecznych z Kurpi Białych i Kurpi Zielonych,

18.00 - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród,

17.00 - 20.00 - kurpiowska potańcówka z kapelami "Kurpianka" z Kadzidła i "Puszcza Biała" z Bosewa. 

Prócz tradycyjnego programu imprezy, przewidziane są dodatkowe atrakcje: wesołe miasteczko, strefa świadomego kierowcy, stoiska promocyjne i handlowe oraz stoiska gastronomiczne. 

 

 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.