Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


"Małkińska Noc z Gwiazdami" pełna wrażeń (zdjęcia)

W czerwcu imprez plenerowych nie brakowało. Jedną z nich była "Małkińska Noc z Gwiazdami". Organizatorzy przygotowali dla przybyłych gości moc atrakcji i aż pięć koncertów.

2023/06/355874920-569101392081744-4408016551898628951-n-jpg_6499442ff0775 Fot. Urząd Gminy w Małkini Górnej

Zainteresowanych zabawą pod chmurką nie brakowało. Z zaproszenia skorzystali nie tylko mieszkańcy gminy, ale również sąsiednich okolic. Nawet pogoda współpracowała, upał odpuścił i nie padał deszcz. 

Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, imprezę rozpoczął lokalny zespół Dystans, kolejni zaprezentowali swój muzyczny talent muzycy z zespołu Sado, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną drogę.

Gwiazdami wieczoru były zespoły Brathanki oraz Daj to Głośniej. Muzyczne rytmy porwały wszystkich do tańca. Nikt nie był w stanie się oprzeć muzyce. 

Po koncertach publiczność nie schodząc z parkietu bawiła się na dyskotece na świeżym powietrzu. 

Dodatkowo podczas imprezy nie zabrakło stoisk informacyjnych, kulinarnych, na których można było spróbować nowych smaków oraz promocyjnych. Dla smakoszy piwa czekał ogródek piwny. Dla dzieci mnóstwo animacji oraz dmuchańców. Na nudę nie było czasu, z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Fotorelacja dostępna jest na facebookowym profilu Urzędu Gminy w Małkini Górnej.

Małkińska Noc z Gwiazdami odbyła się w sobotę 24 czerwca na Gminnym Stadionie Sportowym w Małkini Górnej.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.