Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Współbrzmienia": pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej zaprasza amatorów i profesjonalistów do wyścigu o 40,000 PLN

W świecie muzyki, improwizacja jest sztuką, która wymaga umiejętności, kreatywności i odwagi. Te trzy cechy będą sprawdzane w nadchodzącym Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Improwizowanej - Współbrzmienia, którego pierwsza edycja została ogłoszona przez Fundację Most the Most, powołaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

2023/07/unnamed-jpg_64be7717d9dae Fot. Materiały organizatora

Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Gminy Brok i przewiduje udział zarówno solistów, jak i zespołów składających się z maksymalnie sześciu osób. W tym unikalnym wydarzeniu muzycznym, Fundacja Most the Most daje możliwość dla każdego, kto ma pasję do muzyki improwizowanej, aby pokazać swoje talenty i rywalizować o pokaźną pulę nagród wynoszącą 40,000.00 PLN.

Rejestracja do konkursu jest otwarta do 31 lipca 2023 roku. Po zakończeniu naboru, kandydaci zostaną poddani rygorystycznym przesłuchaniom na żywo, które odbędą się w dniach 26-29 września 2023 roku.

Współbrzmienia stanowią nie tylko platformę dla muzycznego wyrazu, ale również okazję do odkrycia nowych talentów w polskiej scenie muzycznej. Wydarzenie ma na celu nie tylko promowanie muzyki improwizowanej, ale także inspirowanie młodych muzyków do eksploracji i rozwoju własnych umiejętności improwizacyjnych.

Pierwsza edycja tego konkursu ma potencjał, aby stać się ważnym punktem w kalendarzu kulturalnym kraju, umożliwiającym polskim artystom i miłośnikom muzyki celebrację improwizacji muzycznej. Nie przegap okazji do uczestnictwa w tym niepowtarzalnym wydarzeniu! Wystarczy odrobina odwagi, umiejętności i kreatywności, aby stać się częścią tej muzycznej przygody i, kto wie, być może to właśnie Ty zostaniesz pierwszym laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej - Współbrzmienia.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.