Opublikowano . Podlaskie | Kultura i rozrywka | Koncerty


Dożynki Gminne w Szumowie

Urząd Gminy w Szumowie zaprasza do udziału w Dożynkach Gminnych. Na uczestników czeka wiele atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia w Szumowie. 

2023/08/plakat-2023-jpg_64e32dce58a19 Fot. Materiały organizatora

Organizatorzy przygotowali ciekawy program.

14.00 - msza św. w Kościele pw. NMP Częstochowskiej w Szumowie,

15.10 - uroczysty przemarsz na plac dożynkowy,

15.20 - przemówienia Wójta Gminy Szumowo oraz zaproszonych gości, oficjalna część dożynkowa,

15.45 - występ mażoretek "Arabeska",

16.10 - zespół ludowy "Kolej na Łapianki",

16.40 - pokaz w wykonaniu dzieci Zespołu Szkół w Szumowie i Szkoły -Podstawowej w Srebrnej z Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate,

16.55 - Zespół Ludowy "Kolej na Łapianki",

17.25 - pokaz Zumba Fitness,

17.40 - podziękowania dla Kół Gospodyń Wiejskich,

18.00 - Zespół Ludowy Chuntar,

19.00 - Mixtoura,

20.00 - Krzysztof Kijański,

21.00 - Pogwizdani,

22.00 - Zespół Moment.

Mixtoura

Grupa przyjaciół połączonych wspólną pasją do muzyki, z różnorodnymi umiejętnościami i doświadczeniami, stworzyła niepowtarzalną, wzajemnie uzupełniającą się „dźwiękową miksturę”. Ich autorskie aranżacje znanych i lubianych przebojów, jak również własne kompozycje, trafiają w gusta osób z różnych grup wiekowych. Ich koncerty to nie tylko występy muzyczne, ale także prawdziwe show. Starają się, aby ich występy były niezapomnianymi przeżyciami dla publiczności. Dlatego też dokładają wszelkich starań, aby ich koncerty były pełne energii, zabawy i pozytywnych emocji.

Oto jeden z utworów wykonanych przez zespół:

Oprócz błękitnego nieba...nic mi dzisiaj nie potrzeba

 

Krzysztof Kijański

Krzysztof Kiljański to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Urodził się w 1967 roku w Nowej Soli. Karierę muzyczną rozpoczął w latach 90. XX wieku, współpracując z wieloma artystami, m.in. Kayah, Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym i Edytą Bartosiewicz. W 2003 roku wydał swój debiutancki album studyjny pt. "Stay". Album odniósł sukces komercyjny, a singiel "Stay" stał się przebojem. Kiljański jest laureatem wielu nagród muzycznych, m.in. Super Jedynki, nagrody Fryderyka i nagrody Wiktory.

Oto jeden z jego utworów:

Pogwizdani

Grupa przyjaciół, która swoim humorystycznym podejściem do muzyki umila czas. Niewątpliwie wspólna pasja do folku, pięknych kobiet i dobrej imprezy ich połączyła. Grają na instrumentach tradycyjnych, charakterystycznych dla ich regionu, jednak czysty folklor to nie ich bajka. Aktualnie coverują wszystkie kawałki, które tylko im się spodobają i wpadną w ucho, nadając im nierzadko drugie życie. Starają się również pracować nad autorskimi utworami, które gdzieś tam powoli powstają póki co w tajemnicy przed Internetem. Śpiewanie na kilka głosów i bardzo luźne podejście do muzyki jest chyba ich największym atutem. Każdy z nich jest indywidualistą na swój własny sposób, dlatego też ich występy są często nieprzewidywalne.

Ich muzyka jest pełna energii, humoru i dobrego nastroju. Zawsze potrafią rozbawić publiczność i sprawić, że poczuje się swobodnie i dobrze. Ich koncerty to prawdziwe show, podczas których nie ma czasu na nudę.

Posłuchaj utworu przez nich wykonanego

 

Moment

Moment to nowy, młody zespół muzyki rozrywkowej, który powstał w 2016 roku w Warszawie. Zespół tworzą Adam Jurkowski (wokal, gitara, teksty, muzyka), Łukasz Kitlas (gitara) i Sławomir Patek (perkusja). Chłopaki grają i koncertują w całym kraju. Zespół wydał już kilka hitów: "Niebieskie Oczy", "Jesteś doskonała", "Ta dziewczyna ze snu", a teledyski mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Moment to jeden z najpopularniejszych młodych zespołów w Polsce. Ich muzyka jest inspirująca i daje nadzieję, a ich koncerty są pełne energii i pozytywnej atmosfery.

A oto jeden z ich utworów:

 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.