Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Taraska akustycznie w Broku

W sobotni wieczór do portu w Broku przybyło wielu miłośników dobrej muzyki. O godzinie dwudziestej w klimatycznej scenerii rozpoczął się koncert "Taraska akustycznie". Przy dźwiękach gitary przed publicznością wystąpiła Paulina Tarasińska "Taraska", zwyciężczyni "Szansy na Sukces" z Danutą Błażejczyk oraz programu "Bitwa na głosy", gdzie prezentowała się wokalnie wraz z drużyną Andrzeja Piasecznego. Wokalistka, której akompaniował znany gitarzysta Bartek Jończyk, oczarowała słuchaczy swoim pięknym głosem.

2023/08/dsc-9283-copy-jpg_64e35e6f51506 Fot. Miasto i Gmina Brok

Taraska wykonała swoje największe przeboje, takie jak "Znów jest maj", "Nadzieja" i "Sukces". Publiczność śpiewała razem z nią i bawili się wyśmienicie. Koncert był bardzo udany, a Taraska pokazała, że jest w świetnej formie.

Nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi, jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu. Koncert Taraski w Broku był idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukali wypoczynku i dobrej zabawy.

Koncert Taraski w Broku był bardzo udany. Wokalistka zaprezentowała się w świetnej formie, a jej głos zachwycił publiczność. Taraska wykonała swoje największe przeboje, które publiczność śpiewała razem z nią. Koncert był bardzo klimatyczny, a atmosfera była wyjątkowa.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.