Opublikowano

Cielę uwięzione w zbiorniku z szambem. Udało się je uratować

W środę 4 września, około godziny 12.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szulborze Kotach zostali wezwani do miejscowości Stara Wi
Fot. KSRG OSP Szulborze Koty

W środę 4 września, około godziny 12.00, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szulborze Kotach zostali wezwani do miejscowości Stara Wieś, gdzie w zbiorniku z szambem uwięzione było cielę.

Na miejsce zdarzenia udał się również zastęp z jednostki PSP w Ostrowi Mazowieckiej. Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili, że cielę znajduje się w zbiorniku. Zwierzę było wyczerpane i nie było w stanie wydostać się samodzielnie.

Strażacy przystąpili do akcji ratowniczej. Cielę zostało przekazane właścicielowi, który zapewnił mu opiekę.

Zwierzęta też potrzebują pomocy

Wypadek w Starej Wsi pokazuje, że zwierzęta też potrzebują pomocy. Jeśli widzimy zwierzę w potrzebie, nie bójmy się zadzwonić po straż pożarną. Strażacy są odpowiednio przeszkoleni do udzielania pomocy zwierzętom.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz