Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Teatr


Małkinia Górna: Spektakl "Spróbujmy jeszcze raz" już 30 września

Biblioteka Publiczna Gminy Małkinia Górna zaprasza na spektakl "Spróbujmy jeszcze raz". Występ odbędzie się 30 września 2023 r. o godz. 16:00 w OSP w Małkini Górnej.

2023/09/unnamed-jpg_64fffd9f60296 Fot. Materiały organizatora

Spektakl jest bezpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są w bibliotece od 4 września 2023 r. W pierwszej kolejności zapisywane są osoby, które posiadają aktywną kartę biblioteczną w placówkach bibliotecznych Gminy Małkinia Górna. Pozostałe osoby zachęcane są do jej założenia.

"Spróbujmy jeszcze raz" to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią. Opowiada o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgala to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.