Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Przesłuchania kandydatów do zespołu Teatru Scena Kotłownia

30 września 2023, sobota, o godzinie 11:00 w Ostrowi Mazowieckiej, będą miały miejsce przesłuchania dla nowych kandydatów do zespołu Teatru Scena Kotłownia. Chętne osoby mają unikalną okazję, by dołączyć do grona aktorów tej znanej i cenionej sceny.

2023/09/unnamed-1-jpg_65155c153960b Fot. Materiały organizatora

Przesłuchania skierowane są do osób w dwóch kategoriach wiekowych:

Uczniowie klas I - III szkół podstawowych.
Uczniowie klas IV - VIII szkół podstawowych oraz uczniowie I klasy szkół średnich.


Zainteresowani kandydaci powinni posiadać predyspozycje aktorskie, co można potwierdzić udziałem w konkursach recytatorskich, akademiach szkolnych, zajęciach teatralnych, wokalnych czy tanecznych.

Każdy z kandydatów powinien przygotować dowolny tekst – może to być wiersz, fragment prozy czy całe opowiadanie. To świetna okazja, by pokazać swoje umiejętności interpretacyjne i aktorskie.

Przesłuchania odbędą się w tymczasowej siedzibie Sceny Kotłownia, która mieści się przy ul. Lubiejewska 19 w Ostrowi Mazowieckiej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy potrzebujesz dodatkowych informacji, zwracaj się bezpośrednio do kierownika sceny, Rafała Swaczyny. Możesz się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem: 502122909 lub drogą mailową na adres: kotlownia@tlen.pl.

To wyjątkowa okazja, by stać się częścią zespołu Teatru Scena Kotłownia. Jeśli masz talent aktorski i pasję do teatru, nie przegap tej szansy! Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.