Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Teatr


W Broku świętowano Dzień Seniora

W środę 11 października 2023 r. w Broku świętowano Gminny Dzień Seniora. Wydarzenie to organizowane jest przez Burmistrza Miasta i Gminy Brok Pana Marka Młyńskiego w ramach przypadających w październiku Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz Europejskiego Dnia Seniora, a także obchodzonego w listopadzie Światowego Dnia Seniora.

2023/10/unnamed-jpg_652cee0d5573f Fot. Urząd Gminy w Broku

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Broku Pani Ewa Młynarczuk powitała wszystkich zgromadzonych na wieczorze dedykowanym seniorom. Podkreśliła bardzo ważną rolę seniorów w naszej społeczności, a w szczególności w rodzinach. Ten październikowy wieczór był wyrazem wdzięczności za ich mądrość życiową, doświadczenie, pomoc oraz przekazywane wartości.

Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Brok Pan Marek Młyński. Pan Burmistrz podziękował wszystkim za przybycie, po czym wyjaśnił skąd wziął się pomysł na organizowanie Gminnego Dnia Seniora. Podkreślił, że seniorom należy się wielki szacunek i właśnie dlatego organizowany jest Dzień Seniora, żeby ten szacunek wszystkim okazać.

Głównym punktem programu był występ Kabaretu Moherowe Berety. Na scenie zaprezentowały się niezwykle energiczne panie, a jakże, w beretach. Widowisko obfitowało w humor i satyryczne piosenki. Podczas spektaklu nie zabrakło momentów z udziałem publiczności. Przedstawienie wywołało ogólne rozbawienie, o czym świadczył niosący się po sali śmiech.

Po występie Burmistrz Pan Marek Młyński podziękował kabaretowi za uświetnienie wieczoru, wręczając paniom kwiaty, a wszystkich gości zaprosił na słodki poczęstunek.

Seniorzy bawili się świetnie. Był to dla nich wyjątkowy wieczór, podczas którego mogli poczuć się docenieni i wyjątkowi.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.