Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pływanie


Ostrowska Orka zaprasza na pływackie święto

PUKS Orka Ostrów Mazowiecka zaprasza na wielkie wydarzenie pływackie w naszym mieście, które odbędzie się w niedzielę 26 listopada. 

2023/11/unnamed-jpg_655322b847210 Fot. Materiały organizatora

- Będziemy gościć zawodników z takich miast jak: Ostrołęka.,Garwolin,Minsk Mazowiecki a także zawodnicy indywidualnych . Około 250 zawodników, 4 style pływackie oraz zmienny, różne kategorie wiekowe, starty na odległość 25, 50,100 metrow. Na koniec odbędzie się sztafeta, która zawsze wywołuje dużo emocji wśród zawodników i kibiców - zaznaczają organizatorzy. 

Na wydarzenie zaproszeni są rodzice, dziadkowie i wszyscy pasjonaci pływania na trybuny. 

Zapraszamy rodziców, dziadkow i wszystkich pasjonatów pływania na trybuny i prosimy o głośny doping . 

Z pewnością będzie to wydarzenie pełne emocji i dobrej zabawy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.