Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Więzi, ruch i zabawa: Warsztaty w Ostrowi Mazowieckiej

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej organizuje nowatorskie warsztaty rodzinne, które mają na celu zacieśnianie więzi między dziećmi a ich rodzicami. Te wyjątkowe zajęcia, nazwane "Kontaktuj z dzieckiem - Laboratorium w ruchu", prowadzone będą przez doświadczoną instruktorkę Magdalenę Lechowicz.

2023/11/unnamed-1-jpg_6554d3368a138

Warsztaty odbędą się 2 grudnia 2023 roku i będą podzielone na dwie grupy wiekowe. Pierwsza grupa, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, rozpocznie się o godzinie 11:00. Druga grupa, skierowana do dzieci w wieku 7 lat i starszych, rozpocznie się o godzinie 12:00. Te sesje mają na celu stworzenie przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą wspólnie rozwijać komunikację i budować porozumienie poprzez ruch.

Koncepcja warsztatów opiera się na spontanicznej zabawie, improwizacji oraz kontaktowych metodach ruchu. Takie podejście ma na celu usprawnianie zdolności motorycznych dzieci, zwiększanie ich pewności siebie oraz rozwijanie w rodzicach zaufania do swoich pociech i do samych siebie. Jest to wyjątkowa okazja do spędzenia bezcennego czasu z rodziną w kreatywny sposób.

Zainteresowani mogą już teraz zapisywać się na warsztaty, kontaktując się pod numerem telefonu 793 808 057. Inicjatywa ta stanowi doskonałą okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, jednocześnie promując aktywność fizyczną i emocjonalny rozwój zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.