Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Więzi, ruch i zabawa: Warsztaty w Ostrowi Mazowieckiej

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej organizuje nowatorskie warsztaty rodzinne, które mają na celu zacieśnianie więzi między dziećmi a ich rodzicami. Te wyjątkowe zajęcia, nazwane "Kontaktuj z dzieckiem - Laboratorium w ruchu", prowadzone będą przez doświadczoną instruktorkę Magdalenę Lechowicz.

2023/11/unnamed-1-jpg_6554d3368a138

Warsztaty odbędą się 2 grudnia 2023 roku i będą podzielone na dwie grupy wiekowe. Pierwsza grupa, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, rozpocznie się o godzinie 11:00. Druga grupa, skierowana do dzieci w wieku 7 lat i starszych, rozpocznie się o godzinie 12:00. Te sesje mają na celu stworzenie przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą wspólnie rozwijać komunikację i budować porozumienie poprzez ruch.

Koncepcja warsztatów opiera się na spontanicznej zabawie, improwizacji oraz kontaktowych metodach ruchu. Takie podejście ma na celu usprawnianie zdolności motorycznych dzieci, zwiększanie ich pewności siebie oraz rozwijanie w rodzicach zaufania do swoich pociech i do samych siebie. Jest to wyjątkowa okazja do spędzenia bezcennego czasu z rodziną w kreatywny sposób.

Zainteresowani mogą już teraz zapisywać się na warsztaty, kontaktując się pod numerem telefonu 793 808 057. Inicjatywa ta stanowi doskonałą okazję do zacieśnienia więzi rodzinnych, jednocześnie promując aktywność fizyczną i emocjonalny rozwój zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.