Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Policja


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na S8

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej wyjaśniają okoliczności zderzenia trzech samochodów na S8. Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

2023/11/298-165346-jpg_65575893ca369 Fot. KPP w Wyszkowie

- Wczoraj około godz. 12.00 na trasie S-8 w Trzciance na pasie w kierunku Warszawy, doszło do zderzenia trzech osobówek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy,  kierowca volkswagena, nie dostoswał prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego,  uderzył  w unieruchomiony z powodu awarii pojazd marki citroen, stojący na lewym pasie, a następnie w jadącą prawym pasem ruchu skodę. W wyniku zdarzenia pojazd marki skoda wjechał do przydrożenego rowu. Na szczęście, w  czasie zdarzenia kierowca citroena był poza pojazdem.  Wszyscy kierujący byli trzeźwi i  żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Droga w miejscu zdarzenia był zablokowana, a funkcjonariusze kierowali wszytkich na obajazdy - informuje mł.asp. Wioleta Szymanik z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. 

 

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.