Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Złote i Diamentowe Gody w Ugniewie

W sobotę 18 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Ugniewie odbyły się Złote i Diamentowe Gody, które były uhonorowaniem par, które przeżyły ze sobą 50 lat i więcej. 

2023/11/415a3693-jpg_655b633ed140d Fot. Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej

Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie parom z terenu naszej gminy. 

- Symbolicznego odnowienia przysięgi małżeńskiej dokonał Proboszcz Parafii pw. Opatrzności  Bożej w Ostrowi Mazowieckiej ksiądz Marek Gruda. Nie mogło zabraknąć również występu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Ugniewie, pysznego tortu, symbolicznego zdmuchnięcia świeczek, a w weselny nastrój wprowadził zgromadzonych gości zespół Cyganeria - czytamy w relacji. 

Wszystkim jubilatom gratulujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia na kolejne lata wspólnego pożycia małżeńskiego. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.