Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Złoto Malec, srebro Kempistego, brąz Spinka

Reprezentacja Academii Gorilla Ostrów Mazowiecka wystartowała podczas Grand Prix Polski w kickboxingu. Ekipa Marcina Majewskiego wywalczyła trzy medale podczas zmagań w Mińsku Mazowieckim.

2024/01/gorila-jpg_65a9520db4a2f

Złoto wywalczyła Anna Malec. Srebro stało się udziałem Bartosza Kempistego, zaś brąz Huberta Spinka. Ponadto wystartowali: Karol Wójcik, Seweryn Tymiński, Filip Wilczyński, Adrian Śladewski, Jakub Tyszka oraz Daniel Krupiński.

- Skończyliśmy zawody z trzema medalami i z masą nowych doświadczeń. Każdy z zawodników  rywalizował w formule kick light, która ma nieco inną charakterystykę niż to, na czym skupiamy się na treningach, jednak każdy sobie poradził i zawodnicy zostawili na macie kawał serca - mówi Majewski.

Szkoleniowiec dodaje, iż najbardziej cieszy liczba osób, która wystartowała w zawodach. Nasza dziewiątka rywalizowała wśród innych 443 zawodników z całej Polski i zza granicy, więc lekko nie było. Gratulujemy wszystkim dobrych występów i dziękujemy za zaangażowanie. Na wyjeździe widać było, że grupa się zintegrowała i zżyła ze sobą, co dobrze wróży na przyszłość, bo jak wiadomo ,jest to sport indywidualny tylko na pozór, a rozwój jest mocno uzależniony od grupy w jakiej trenujemy - dodaje.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.