Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Dyskoteki


Niezapomniana studniówka maturzystów z LO im. Mikołaja Kopernika w Sali Tango (zdjęcia)

Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, spędzili niezapomnianą noc w Sali Tango w Szulborzu Wielkim.

2024/02/studniowka-kopernik-27-webp_65c8bc85c92a5

Już o godzinie 18.00 sala wypełniła się energią młodych ludzi, którzy przygotowywali się do oficjalnego rozpoczęcia imprezy. O 19.00 zebrali się wokół głównego parkietu, gdzie rozpoczęła się oficjalna część wydarzenia.

Na początek zaprezentowała się Róża Dziak, która swoim śpiewem wprowadziła wszystkich w dobry nastrój. Następnie kadrze "Koperniczka" oraz osobom odpowiedzialnym za organizację imprezy uczniowie wręczyli upominki. Nie zabrakło serdecznych podziękowań. Dyrektor Monika Kuziak oficjalnie otworzyła bal, a głos zabrali także goście ze Starostwa Powiatowego oraz Dyrektor MBP, Jolanta Andruszkiewicz, którzy życzyli maturzystom wspaniałej zabawy i wszystkiego najlepszego na ich dalszej drodze.

Po wzruszających przemówieniach i wręczeniu upominków nadszedł czas na tradycyjnego Poloneza, który został zatańczony z gracją i elegancją. Po oficjalnej części imprezy każdy mógł cieszyć się ciepłym posiłkiem, słodkościami, sesją zdjęciową oraz tańcem do najbardziej znanych utworów studniówkowych. Organizatorzy studniówki oraz pracownicy Sali Tango zadbali, aby ta noc pozostała w pamięci wszystkich uczestników jako wyjątkowa i pełna radości.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Niezapomniana studniówka maturzystów z LO im. Mikołaja Kopernika w Sali Tango (zdjęcia)

1/60
2/60
3/60
4/60
5/60
6/60
7/60
8/60
9/60
10/60
11/60
12/60

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.