Ostrovia postraszyła Orła

Zespół z Ostrowi Mazowieckiej rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem rywalem naszych był Orzeł Kolno.

2023/09/ostrovia-jpg_6501895f6f346

Lider Klasy Okręgowej w grupie podlaskiej wygrał 2:1. - Udaliśmy się do Kolna i wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz i trudny rywal. Bardzo mocno się cofaliśmy i czekaliśmy na swoje szanse, których w całym meczu nie było dużo. Wyszliśmy nawet na prowadzenie po strzale zza pola karnego przez zawodnika testowanego. Niestety, chwilę później był remis, a minutę później zawodnik testowany zrobił karnego i do przerwy przegrywaliśmy. Przebieg spotkania oraz wynik w drugiej połowie nie uległ zmianie. Za nami ciekawy sparing i dobre doświadczenie dla nas - mówi Kamil Wojdak, zawodnik Ostrovii.

Orzeł Kolno - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (2:1)
Bramka: zaw. testowany.
Ostrovia: Grunwald - zaw. testowany, zaw. testowany, Wojdak, D.Wilczewski, Bednarczyk, zaw. testowany, Warszawik, J. Malkiński, zaw. testowany Kopacz. Ponadto grali: Rogalski, Zadrożny, Majewski