Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


To się dzieje naprawdę! Dawid Wilczewski i Kamil Wojdak idą na radnych!

Mamy informacje sprzed chwili. Jak udało się nam dowiedzieć, zawodnicy Ostrovii Ostrów Mazowiecka planują wystartować w najbliższych wyborach samorządowych. Czy to prawda?

2024/02/wjdak-wilczewski-jpg_65d0a994a1fd9

- Potwierdzam. Będziemy kandydować na radnych. Ja na radnego powiatowego, zaś Kamil Wojdak na radnego miejskiego - mówi Dawid Wilczewski.

Gracz Ostrovii: cytując klasyka: ''Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p.... mieście''. - Potrzeba zmian, świeżej krwi, ludzi z polotem, z nowymi pomysłami, dlatego zdecydowaliśmy się kandydować - dodaje.

Wojdak zapewnia, że obowiązki z tytułu pełnienia roli radnych nie będzie kolidowało z treningami i meczami. - Spotkania o punkty odbywają się w weekendy, a sesje rady powiatu czy miasta raz lub dwa razy w miesiącu. Z pewnością znajdziemy na to czas. Chcemy wyjść do ludzi. Słuchać ich potrzeb. Nasz trener jest w porządku, także na pewno odpuści nam jedną lub dwie jednostki treningowe w miesiącu. Do tego jeszcze długa droga, dlatego liczymy na Wasze głosy w kwietniowych wyborach. Na pewno nie będzie to stracony głos - dodaje.

Wasze opinie

Teresa Szadkowska   13:46, 17.02.2024

No i fajnie, powodzenia Panowie.

Kamil Polakowski   21:54, 17.02.2024

Z Jurkiem dogadane nie wierze w przypadki

Ostrowski Hejter   19:24, 20.02.2024

Po 1. "... Idą na radnych!" iść to można na grzyby, albo na basen. Radnym można zostać, ewentualnie zgłosić kandydaturę. Po 2. "... Z pewnością znajdziemy na to czas. Chcemy wyjś ludzi. Słuchać ich potrzeb." co chcą zrobić? wyjś ludzi? Wnioskuje, że autorem artykułu jest gimnazjalista :)

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.