Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej oraz powiatu ostrowskiego. 

2024/03/img-6781-jpg_65ead41df3a43

Władysław Szydlik, lat 88. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 9 marca o godz. 11.00 w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowej Osuchowej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Kazimierz Minota, lat 78, mieszkaniec Sielc. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 9 marca o godz. 13.00 w Kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na cmentarzu parafialnym.

Leopold Rydzewski, lat 96, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek, 8 marca w Ostrowi Mazowieckiej.

Jerzy Żyłowski, lat 73, mieszkaniec Prosienicy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 11 marca o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Lubiejewskiej.

Grażyna Dąbrowska, lat 70, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 7 marca w Ostrowi Mazowieckiej.

Franciszek Ambroziak, lat 82, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 6 marca w Ostrowi Mazowieckiej.

Zofia Mirkowicz, lat 78, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 6 marca w Ostrowi Mazowieckiej.

Maria Porębska, lat 84, mieszkanka Warszawy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 9 marca o godz. 13.30 w Kościele pw. św. Andrzeja w Broku. Po nabożeństwie żałobnym, ciało zmarłej spocznie na cmentarzu parafialnym.

Piotr Marek Żukowski, lat 75, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek, 7 marca w Komorowie.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.