Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Rakowiecki już strzela! Ostrovia gromi

Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej rozegrali ostatni mecz kontrolny przed startem zmagań w Klasie Okręgowej.

2024/03/wilczewski-jpg_65ec99b2618c7

Podopieczni Roberta Wilczewskiego rozbili 6:1 ekipę z V ligi - Żbika Nasielsk. Po pierwszej połowie nasi wygrywali 2:0. Dwukrotnie z rzutów rożnych dośrodkowywał Dawid Wilczewski, a akcję finalizowali: Damian Kopacz oraz Piotr Zacheja. Ten pierwszy trafił jeszcze raz po przerwie. Z gola cieszył się zawodnik testowany, który pochodzi z Ukrainy.

No i w końcowym minutach szansę w ataku otrzymał Rafał Rakowiecki. 36-letni zawodnik zaczynał mecz między słupkami. Jak wiemy, świetnie radzi sobie w ofensywie. Dał tego pokaz, zdobywając dwie bramki!

Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:6 (0:2)
Bramki: Kopacz x2, Rakowiecki x2, Zacheja, zaw. testowany I.
Ostrovia: Rakowiecki - D. Wilczewski, K. Małkiński, Wojdak, zaw. testowany I, Zadrożny, J. Małkiński, Warszawik, Zacheja, zaw. testowany II, Kopacz. Ponadto grali: Grunwald, Kordyszewski, Majewski, zaw. testowany III.