Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Wiele emocji wokół artykułu "o furii Rydzyka"

Nasz przedruk z portalu 02.pl "Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał furii na spektaklu grupy teatralnej "Rzeczpospolita apostolska" z Ostrowi Mazowieckiej" wywołał ogrom emocji. Wiele osób nie zgadza się z informacjami podawanymi w powyższym artykule. Przedstawienie opowiadało o działalności rotmistrza Witolda Pileckiego i jego raporcie z obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Sztukę przygotowała grupa teatralna "Rzeczpospolita apostolska" z Ostrowi Mazowieckiej wraz z udziałem studentów Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

2020/01/alarm-megafon-jpg_5e280a604b5ef

Nie byliśmy jedynym portalem, który przedrukował artykuł dziennikarza o2.pl Marcina Lewickiego. Uczyniły to największe media w naszym kraju m.in. wp.pl (ten sam właściciel co o2.pl), onet.pl, gazeta.pl, natemat.pl czy wprost.pl.

Przypomnijmy, według portalu o2.pl "Publiczność (głównie osoby starsze) wielokrotnie zagłuszała przemówienia reżysera i aktorów. Ojciec Rydzyk wielokrotnie prosił o ciszę, a nie wytrzymał pod koniec przedstawienia, gdy jednemu z widzów kilkukrotnie zadzwonił telefon. - Wyłączyć mi już ten telefon - zrugał widza Tadeusz Rydzyk".

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.