Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Koncerty


Koncert zespołu "Kairos" już w niedzielę

Zespół "Kairos" zabierze nas w podróż przez dźwięki liturgicznej muzyki z różnych tradycji. Wyjątkowe wykonanie utworów przy akompaniamencie starożytnego instrumentu cytry zapewni niezapomniane przeżycia duchowe.

2024/04/cytra-instrument-jpg_6614f81dce021 Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę 14 kwietnia 2024 roku o godz. 19.00 po mszy świętej w parafii pw. WNMP w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się niezwykłe spotkanie z muzyką duchową. Zespół "Kairos", który złożony jest z utalentowanych uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Ostrołęce zaprasza na koncert pod tytułem "Muzyka Objawienia". Występ będzie poprowadzony przez wybitną dyrektor Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej, dr Dorotę Pliszkę. "Muzyka Objawienia" przeniesie nas do dawnych czasów, gdy dźwięki liturgiczne towarzyszyły ludziom w ich duchowej podróży. To nie tylko koncert - to spotkanie z dziedzictwem muzycznym, które od dwóch tysięcy lat towarzyszy historii rozprzestrzeniania się Dobrej Nowiny.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki duchowej i tych, którzy pragną odnaleźć spokój w dźwiękach, do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech "Muzyka Objawienia" w kościele WNMP będzie momentem refleksji i wewnętrznego spokoju.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.