Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pozostałe


Zaproszenie na bezpłatne zajęcia badmintona w Małkini!

Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, poprawić kondycję fizyczną i poznać nowych ludzi Urząd Gminy w Małkini Górnej ma świetną propozycję! Doświadczony trener badmintona z Płocka zaprasza na bezpłatne zajęcia, nawet dla osób zupełnie początkujących.

2024/04/badminton-rakietki-lotki-jpg_6620f03b69e03 Zdjęcie ilustracyjne

Zajęcia odbędą się w Szkole Podstawowej nr 2 znajdującej się przy ul. Leśnej 15 w Małkini, we wtorki i czwartki w godz. 18.00 - 20.00. Wszystko, czego potrzebujesz to buty na zmianę i dobry humor. Do dyspozycji będą rakietki z lotkami, więc można przyjść i skupić się tylko na treningu. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w badmintonie i przekonać się, dlaczego ten sport cieszy się coraz większą popularnością. Niezależnie od tego, czy masz 10 lat czy 99 - jesteś zaproszony! Preferowane osoby dorosłe w wieku 30-60 lat, ale równie mile widziane są całe rodziny.

Urząd Gminy w Małkini Górnej zapewnia, że nie będzie to tylko aktywność fizyczna, ale także możliwość poznania nowych pasjonujących osób. Jeśli masz ochotę na nowe wyzwania i chcesz poprawić swoje umiejętności sportowe, nie wahaj się. Więcej szczegółów oraz ewentualne pytania można kierować pod numer telefonu: 881 555 155.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.