Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzeum


Niezwykły wykład w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej już jutro!

Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się już jutro. Muzeum od dawna stara się być miejscem, w którym nie tylko zachowuje się pamięć o historii, ale także prowadzi dyskusje.

2022/11/muzeum-kresow-i-ziemi-ostrowskiej-fot-ostrowmaz24-3-jpg_6380d00872d2e

W środę 24 kwietnia 2024 roku o godzinie 18.00 w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Lubiejewskiej 158 odbędzie się wykład pt. "Koniec Polski? Ile zostało nam czasu". Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać się z Wojciechem Sumlińskim - psychologiem, dziennikarzem śledczym, publicystą, reżyserem filmowym. Wojciech Sumliński współpracował m.in. z redakcjami: dziennika "Życie" oraz tygodników "Gazeta Polska" i "Wprost". Zrealizował liczne reportaże oraz programy dokumentalne dla Telewizji Polskiej

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na ten inspirujący wykład, który bez wątpienia pozwoli spojrzeć na kwestię przyszłości Polski z nowej perspektywy. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2024 roku, o godzinie 18.00 w Ostrowi Mazowieckiej w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej przy ul. Lubiejewskiej 158.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.