Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Ostatnia sesja VI kadencji Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

Ostatnia sesja VI kadencji Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej była momentem podsumowań i podziękowań za współpracę. Radni podjęli decyzje dotyczące budżetu na 2024 rok oraz planów finansowych na kolejne lata.

2024/04/ostatnia-sesja-rady-powiatu-vi-kaencji-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_662f70a441edd Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 25 kwietnia 2024 roku odbyła się ostatnia sesja VI kadencji Rady Powiatu Ostrowskiego. Było to nie tylko zakończenie pewnego etapu, ale również odpowiednia chwila do podsumowań i podziękowań. Obrady rozpoczęto od hołdu złożonego minutą ciszy dla ś.p. Stanisława Ponichtery. LXXII posiedzenie Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej było wyjątkową okazją do wyrażenia wdzięczności oraz spojrzenia wstecz na miniony czas. Starosta ostrowski Zbigniew Chrupek oraz przewodnicząca rady powiatu Dorota Subda serdecznie podziękowali radnym za ich zaangażowanie, wzorową współpracę i wsparcie w realizacji różnorodnych przedsięwzięć. Wręczenie okolicznościowych albumów było symbolicznym gestem docenienia trudu i zaangażowania każdego z nich.

Nie zapomniano także o innych kluczowych postaciach, których praca i zaangażowanie wpłynęły na rozwój powiatu. Sekretarz powiatu Ewa Suchcicka, skarbnik powiatu Małgorzata Konrad, radca prawny Elżbieta Szymańska oraz inni dyrektorzy i kierownicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej zostali uhonorowani imiennymi podziękowaniami. Ta chwila była również doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich pracowników starostwa powiatowego, za ich codzienny wkład w rozwój regionu. Wzajemne podziękowania za współpracę nie mogły zabraknąć także między przewodniczącą rady a starostą ostrowskim.

Niezwykle ważnym punktem obrad była dyskusja nad uchwałami dotyczącymi kluczowych spraw. Radni podjęli decyzje dotyczące zmian w uchwale budżetowej na rok 2024 oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Ostrowskiego na lata 2024–2035. Ponadto podjęto także decyzję o zamiarze utworzenia zakładu aktywności zawodowej, co świadczy o trosce o rozwój społeczny i ekonomiczny regionu.

Wasze opinie

mieszkaniec powiatu   18:35, 29.04.2024

A w Bogutach ostatnia sesja była 23 lutego ,zero podsumowań zero podziękowań - dno.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.