Ale radość Wojdaka! Każdy dostał zimny prezent z pianką!

Ostrovia poradziła sobie z zespołem z Ołdak.

2024/05/ostrovia-jpg_6637e572eebbf

Podopieczni Roberta Wilczewskiego pokonali 3:1 ULKS Ołdaki, odnosząc jedenaste zwycięstwo w sezonie. Nasi wskoczyli na siódme miejsce w tabeli. Strzelanie zaczął Ivan Manuliak, który trafił po aucie i przedłużenie zagrania przez Damiana Kopacza. Tuż przed przerwą Dawid Wilczewski został sfaulowany w polu karnym, a następnie sam wymierzył sprawiedliwość. Ostrovia zamknęła mecz niedługo po zmianie stron. Kopacz sfinalizował centrę z rzutu rożnego Dawida Wilczewskiego. Goście byli w stanie zmniejszyć straty w 84 minucie.

Po spotkaniu na wszystkich czekał prezent od Kamila Wojdaka 30-latek jest wiernym fanem Wisły Kraków. Po wywalczeniu przez "Białą Gwiazdę" Pucharu Polski defensor Ostrovii zadbał, by każdy otrzymał zimny prezent z pianką w ramach uczczenia piątego trofeum pierwszoligowca.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - ULKS Ołdaki 3:1 (2:0)
Bramki: Manuliak 11', D. Wilczewski 43' (k), Kopacz 50' - 84'.