Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Niebezpieczne potrącenie rowerzysty. Mężczyzna trafił do szpitala

W Ostrowi Mazowieckiej doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/07/rower-jpg_62d95574cbef1 Zdjęcie ilustracyjne

W środę 8 maja po południu dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o poważnym wypadku na ul. Dubois. Ostrowscy policjanci z działu ruchu drogowego pojechali na miejsce i dokumentowali przebieg incydentu. W wypadku uczestniczył 79-letni rowerzysta, mieszkaniec powiatu ostrowskiego oraz 24-letnia kierująca audi, również z tego samego regionu. Po przybyciu na miejsce policjanci niezwłocznie sprawdzili stan trzeźwości 24-latki, stwierdzając, że była ona trzeźwa. Niestety, obrażenia 79-latka okazały się poważne, dlatego przetransportowano go do szpitala. Okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia są obecnie przedmiotem dochodzenia przeprowadzanego przez policjantów z wydziału kryminalnego ostrowskiej komendy.

- W związku z tym poważnym zdarzeniem apelujemy zarówno do rowerzystów, jak i kierowców aut o zachowanie ostrożności na drodze i jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego - przekazała asp. Marzena Laczkowska.

Wasze opinie

Erni   16:07, 10.05.2024

Kryminalni zajmują się wypadkami drogowymi? Chyba od tego jest drogówka?

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.