Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Wypadek w miejscowości Trynosy-Osiedle. 48-latek zabrany śmigłowcem do szpitala!

Do zdarzenia doszło w miejscowości Trynosy-Osiedle w gminie Wąsewo. Kierowca koparko-ładowarki najechał na innego pracownika.

2024/05/wypadek-w-miejscowosci-trynosy-osiedle-48-latek-zabrany-smiglowcem-do-szpitala-fot-osp-wasewo-jpg_6641c2613f1e6 Fot. OSP Wąsewo

W sobotę 11 maja przed godz. 17.00 doszło do poważnego zdarzenia w miejscowości Trynosy-Osiedle. To tam 56-letni kierowca koparko-ładowarki najechał na jednego z pracowników podczas cofania. Poszkodowany 48-letni obywatel Ukrainy został natychmiast przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie z obrażeniami ciała. Jak się okazało, 56-letni kierowca koparko-ładowarki był trzeźwy więc nie było wpływu alkoholu oraz innych substancji na jego umiejętności prowadzenia pojazdu. Od 48-letniego poszkodowanego również pobrano krew, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem alkoholu w momencie wypadku.

Wypadek, który miał miejsce w Trynosach-Osiedle powinien przypominać o konieczności ciągłego dbania o bezpieczeństwo i odpowiedzialność w miejscu pracy, zwłaszcza na terenie budowy. Warto podjąć działania, które poprawią procedury bezpieczeństwa i kontrolę nad trzeźwością pracowników.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.