Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Kradzież na terenie ostrowskiej "czwórki". Sprawca jest poszukiwany!

Apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy kradzieży, do której doszło z niedzieli na poniedziałek 6 maja 2024 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej.

2024/05/kradziez-na-terenie-szkoly-podstawowej-nr-4-fot-szkola-podstawowa-nr-4-w-ostrowi-maz-png_6641ea39aa6e3 Fot. kadr z filmu Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej / Facebook

W nocy z 5 na 6 maja 2024 roku doszło do kradzieży na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej. Z placu zabaw "Podwórko NIVEA" została skradziona jedna z charakterystycznych huśtawek, popularnie znana jako "bocianie gniazdo". W związku z tym przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej apelują do społeczności lokalnej o pomoc w odnalezieniu sprawcy tego czynu lub dostarczeniu jakiejkolwiek informacji, która mogłaby przyczynić się do rozwiązania tej sprawy. Osoby, które rozpoznają sprawcę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat kradzieży proszone są o kontakt ze szkołą pod numerem telefonu 29 7454412 lub z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Należy podkreślić, że współpraca społeczności jest kluczowa w takich sytuacjach. Udostępnianie informacji oraz aktywne poszukiwanie sprawców może pomóc w szybkim odzyskaniu skradzionej huśtawki.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.